Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sára Saudková vzkazuje všem matkám: Není třeba se vemenit na veřejnosti

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
kojení na veřejnosti
Spisovatelka a fotografka Sára Saudková (52) už nemohla mlčet a vyjádřila se k velmi společensky propírané otázce, a to kojení na veřejnosti. Sama Sára vychovává čtyři děti, které má se synem Jana Saudka (84) Samuelem (56). Jak sama říká, kojení je krásná a nezbytná věc, ale...

„Kojení je jistě krásná a nezbytná věc. Zároveň je jisté umění, které ovládají dámy, že se dá kojit tak, aniž byste exhibovala. Mimino se dá kojit tak, že je to něco velmi přirozeného, citlivého a nenápadného. Není třeba se vemenit na veřejnosti a ukazovat ‚jsem matka, kdo je víc‘,“ řekla spisovatelka, fotografka a matka Sára Saudková v rozhovoru pro TOP STAR.

Kojení na veřejnosti je téma, které se v současné době neustále řeší. Na jedné straně jsou tady ti, kteří naprosto bezdůvodně a neadekvátně vyhazují kojící matky z kaváren, restaurací nebo bank. Na straně druhé je zase nesmyslné pořádat pochody kojících matek, které si chtějí vyřvat své právo kojit na veřejnosti.

Sára Saudková se svým názorem ke kojícím matkám stojí někde uprostřed a to je dobře. Kojení je samozřejmě přirozená a krásná věc, ale všeho s mírou. Co si myslíte o kojení na veřejnosti vy?

Související články

Další články