Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sara Sandeva už není malou holčičkou nebo utahanou maminou z Ulice. Je z ní sexy kočička!

Sexy Sara! Ano!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Už to není malá holčička, jakou bývávala ve filmu Gympl. Dnes je to jedna z nejžhavějších mladých hereček u nás! Ukáže nám mladá Sara Sandeva do budoucna i trochu víc?

Jedna z nejkrásnější a nejněžnějších mladých hereček současnosti je bezesporu herečka Sara Sandeva (19). Původem makedonská herečka je známá hlavně svojí rolí Skyler v seriálu Ulice a nebo také jako expřítelkyně zpěváka a lamače dívčích srdcí Adama Mišíka.

Na svůj věk Sara působí velice vyzrále a šarmantně. Není to moc dlouho, co se jako malý čtrnáctiletý špunt objevila v malé roličce ve filmu Gympl. Dnes je ze Sary už dospělá kráska, která si role pomalu už může vybírat.

Nedávno se Sara objevila na křtu CD k filmu Muzzikanti, kde i zpívá. Její zpěv však nazpívala zpěvačka Markéta Konvičková, která na akci provokovala svým sexy modelem.

“Další projekt za mnou… Role Eriky, kterou v tomto filmu ztvárňuji, bude zase úplně jiná než do teď. Tak v únoru v kinech! Já se těším a vy?” vyjádřila se Sara ke svému dílu.

No my se už nemůžeme dočkat chvíle, až mladou Saru někdo vybere do role sexy ženy, která se celému světu ukáže v celé své kráse… To bude jistě pohled pro bohy… Pane Menzele?!

Související články

Další články