Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sara Sandeva sexy jako nikdy předtím: Tohle nám v Ulici moc chybí!

To je kusanec.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Také vám v Ulici chybí Skyler? Nejste sami. Byla to největší kočka seriálu a je jasné, že bez ní už to nebude jako dřív. Alespoň nám ale dělá radost na sociálních sítích, kam vkládá jednu žhavou fotku za druhou!

Sara Sandeva (19) hrála v Ulici mladou Nizozemku Skyler, která se během výměnného pobytu zamilovala do Františka Lišky a následně společně vytvořili syna Christiana, kterému říkají Chrudoš.

Skyler byla jasně největším tahákem seriálu. Její míšený sex-appeal přitahoval k obrazovkám spoustu chlapců, ale i mužů. Bohužel její role je minulostí, jelikož ohlásila svůj konec v Ulici.

Díky bohu, že tu máme sociální sítě. Právě tam totiž Sandeva často dává snímky, na které se opravdu dobře kouká. Možná právě díky nim sbalila talentovaného fotbalistu nizozemského Ajaxu Václava Černého. Ten má momentálně její krásné tělíčko v pronájmu a všichni mu můžeme závidět!

Související články

Další články