Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sara Sandeva o Jakubu Prachařovi: Věk nehraje roli, nejde poznat, že je starší

Sara Sandeva a Jakub Prachař jsou zamilovaní až po uši.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Herci Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (24) tvoří dle informací a snímků, jež vyplouvají na povrch, zamilovaný pár. Ani jeden z herců se ke vztahu oficiálně nevyjádřil, avšak Sandeva v jednom z rozhovorů promluvila nejen o třináctiletém věkovém rozdílu, který mezi nimi panuje: "U Jakuba to nejde vůbec poznat."

Herec Jakub Prachař a půvabná herečka Sara Sandeva jsou krásným novým párem českého showbyznysu, jejich láska se provalila na jednom z večírků, kde je Blesk zastihl během "vášnivé líbačky". Svůj partnerský vztah, který vznikl během natáčení seriálu Dvojka na zabití, nyní Sandeva v jednom z rozhovorů pro Showtime dá se říct potvrdila, když se reportérka zeptala na třináctiletý věkový rozdíl, který mezi nimi panuje.

Věk nehraje roli

"Já si myslím, že věk nehraje roli. Myslím, že je to o tom, jací jste, prostě o lidech… Já jsem opravdu nad věkem nikdy moc nepřemýšlela, ale vždycky jsem se tedy kamarádila a bavila se staršími lidmi, ale nevím, čím to je. A zrovna Jakub má v sobě mladej elán, u něj to není vůbec poznat, že je starší," uvedla Sandeva s tím, že by ráda navštívila i filmový festival v Karlových Varech, zda dorazí ale s Jakubem Prachařem, je otázkou.

Sara Sandeva navíc nedávno potvrdila, že se před nějakou dobou podruhé rozešla s fotbalistou Václavem Černým, který hraje v Nizozemsku. Ani Jakubovi v nové lásce nic nebránilo. Ještě než se v roce 2020 rozvedl s modelkou Agátou Hanychovou, již na podzim roku 2019 začal randit s topmodelkou Denisou Dvořákovou. V červnu 2020 ale vyšlo najevo, že se jejich vztah rozpadl.


Související články

Další články