Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sara Sandeva čelí drsné kritice fanoušků: Běž se najíst, vypadáš jako anorektička!

Proč ji fanoušci a sledující napadají?
Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Herečka Sara Sandeva (20) čelí hrubým narážkám na svůj vzhled a tělesnou kondici. Fanoušci a sledující se domnívají, že je až moc hubená, a obviňují ji z mentální anorexie. Stačila jedna fotografie, která rozpoutala peklo!

Jméno Sara Sandeva není neznámé obzvlášť pro ty z vás, kteří pravidelně koukáte na seriál Ulice. Půvabná Sara si tam zahrála menší roličku a nyní se tam už moc neobjevuje. Nicméně díky její nepřehlédnutelné kráse si ji zamilovala spousta diváků. Jako Skyler jednoznačně zabodovala. Momentálně provokuje na sociálních sítích svou hubeňoučkou postavou.

To se ale nelíbí jejím fanouškům a sledujícím, kteří na její hubené tělo reagují pobouřeně a dokonce spekulují o poruše příjmu potravy. Také ji několik z nich pobízí k tomu, aby se pořádně najedla a nezlehčovala situaci.

„Jsi hodně hubená, měla bys přibrat,“ je jeden z komentářů který se objevil u ní na profilu. Další z řady je ostřejší: „Chtělo by to se najíst a přibrat, vypadáš jako anorektička!“ Co myslíte, opravdu je tak moc hubená, nebo je to normální holčičí postava?

Související články

Další články