Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sápal se mi po dceři: Portugalec v Bruecknerovi z případu Maddie poznal útočníka z parku

Sápal se mi po dceři: Portugalec v Bruecknerovi z případu Maddie poznal útočníka z parku
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
vztek
Případ zmizelé tříleté Maddie McCann, kterou někdo unesl v portugalském letovisku, je jeden z nejprobíranějších na celém světě. Stále není jasné, kdo za její zmizení a zřejmou smrt může. Hlavním podezřelým v případu je Christian Brueckner (43), Němec, který byl v minulosti s obtěžováním dětí spojován. Otec holčičky v něm poznal muže, který se sápal po jeho dceři.

Muž z města São Bartolomeu de Messines v Portugalsku se s Christianem Bruecknerem už zjevně setkal. Pedofil měl na tamním hřišti obtěžovat několik dětí, mezi kterými byla i dcerka muže, který promluvil pro britský deník The Sun. Město se nachází necelých 60 kilometrů od portugalského letoviska Praia da Luz, kde před 13 lety zmizela tříletá Madeleine McCann

"Chytil jsem ho pod krkem a držel ho na zemi," svěřil se deníku Portugalec. "Nevěděl jsem, kdo to je, ale rozhodně jsem ho nenechal jen tak jít. Držel jsem ho až do příjezdu policie," pokračoval ochranářský otec holčičky, kterou měl Brueckner obtěžovat. Na místě měly být další děti ve věku 8 až 12 let. Otec dodal, že ho v okolí nikdy dřív neviděl. Od zásahu se s pedofilem už nikdy nesetkal.

Pedofilovi stále nic přímo nedokázali

Policisté sice dorazili, ale k soudu se Brueckner nikdy nedostal. Celý případ se v podstatě jen uložil do šuplíku. Otec poznal onoho neznámého pedofila ve chvíli, kdy byl Christian Brueckner prohlášen za hlavního podezřelého v případu zmizelé Maddie. To napovídá, že jde pravděpodobně opravdu o zrůdného predátora, který může mít na svědomí život několika dětí.

Brueckner byl už dvakrát vyhoštěn z Portugalska, právě kvůli zločinům, kterých se dopustil na dětech Měl dokonce znásilnit a okrást stařenku přímo v jejím pokoji. Kriminalisté s ním navíc spojují i další a velmi podobné únosy či vraždy dětí za posledních 20 let V současné době sedí za zločiny spojené s drogami

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy