Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sansa ze Hry o trůny je těhotná: Sophie Turner a Joe Jonas čekají prvního potomka

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Sophie Turner (23), známá jako Sansa Stark ze seriálu Hra o trůny, a její manžel Joe Jonas (30) čekají prvního potomka. Pár, který si své soukromí bedlivě střeží, chtěl těhotenství do poslední chvíle tajit, zdroj z jejich okolí ale informaci prozradil americkým médiím.

Podle zdroje je Sophie Turner těhotná krátce a bříško se jí proto zakulatilo jen lehce. Už ale začíná volit oblečení, které zdůrazňuje jiné části těla a bříško skrývá. „Joe a Sophie to veřejnosti tají, ale jejich rodina a přátelé jsou z novinky nadšení,“ uvedl zdroj deníku Just Jared Jr.

Sophiin manžel Joe Jonas v lednu vyvedl seriálovou Sansu z Hry o trůny na předávání cen SAG Awards, kam herečka dorazila v upnutých růžových šatech. Fotografům se snažila vyhýbat, a když musela pózovat, snažila se, aby ji nikdo nevyfotil z boku. I tak se jí ale drobné bříško pod róbou viditelně rýsovalo.

Romantické počátky

Joe Jonas a Sophie Turner spolu začali randit v roce 2016, v roce 2017 přišly zásnuby a v květnu roku 2019, jen pár hodin po předávání cen Billboard Music Awards, proběhla impulzivní veselka v Las Vegas. Jen o měsíc později pak hrdličky uspořádaly formálnější a pompézní svatbu v Paříži.

Související články

Další články