Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Sanny z VyVolených zhubla 100 kilo! Čtenářům eXtra.cz prozradila, jak se teď stravuje

+ Dalších 13 fotografií
Mnozí lidé mají ještě v živé paměti monstrózní Sandru Bartošovou alias Sanny, která ve druhé řadě VyVolených vážila 210 kilogramů. Od doby, kdy byla obyvatelkou vily hříchů, urazila kus životní cesty. Především zhubla téměř 100 kilogramů a teď se podělila o to, jak se jí to podařilo.

Co všechno absolvovala? Jak vypadá její jídelníček? A co všechno musela ve svém životě změnit? O tom se Sanny rozpovídala na kameru redaktorům eXtra.cz. „Začalo to všechno v roce 2012, kdy jsem se rozhodla, že se svou nadváhou začnu něco dělat. Sáhla si na mě smrt, měla jsem velké zdravotní problémy a já si mezi smrtí a životem vybrala to lepší,“ rozpovídala se Sanny.

Pomohla jí až operace, kdy jí lékaři odstranili větší část žaludku. „Tohle mi hodně pomohlo. Mohu to lidem se stejnými problémy jen doporučit. Určitě by se neměli bát obrátit na odborníky. Dneska je mi skvěle,“ svěřila nám Sanny, která se podělila o to, jak vypadá její den. A jak se dnes stravuje? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Mohlo by vás zajímat

Další články