Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Sanel nebude vyrůstat sám, prozradila nadšená maminka Jasmina

Jasmina kojí malého Sanelka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
život
Manželka Rytmuse Jasmina Alagič Vrbovská (30) se pochlubila radostnou zprávou. Jejich syn Sanel nebude vyrůstat sám! V tomto případě ale nejde o Jasminino druhé těhotenství, nýbrž o jedno velké přátelství, které se přeneslo z generace na generaci. Jasminina kamarádka má totiž stejně starého chlapečka, jako je Sanel. Chlapci tedy budou vyrůstat spolu a Jasmina je z toho opravdu nadšená.

Jasmina se nedávno se svými fanoušky podělila o krásnou shodu náhod ve svém životě. Manželka jejího dobrého kamaráda otěhotněla ve stejnou dobu jako Jasmina a termín měly obě maminky ve stejný den. Aby toho nebylo málo, páry se i ve stejnou dobu zasnoubili. Jasmina je z takové shody okolností více než nadšená a jak je jejím zvykem, radost neskrývá.

"Když jsme se s Paťom zasnoubili, druhý den, v mojí milované Tuzle sedím v restauraci a volá mi Bebe: Jasmino, poslouchej, jsme v Srbsku a včera jsem požádal Tami o ruku a ona řekla ano," začala Jasmina popisovat příběh jako z červené knihovny.

"Odpověděla jsem, že si snad dělá srandu, že mě Paťo také včera požádal o ruku. Jaká náhoda!" pokračovala Jasmina ve vyprávění. "S Tami jsme ve stejnou dobu i otěhotněly a málem jsem upadla, když nám řekli, že mají termín porodu přesně ve stejný den jako my... To jsou tak krásné věci v životě. A dnes už tu jsou s námi. Náš Sanel a jejich úžasný Oliver. Už se nemůžu dočkat toho malého přátelství, které máme možnost tvořit díky těm našim velkým," uzavřela nadšená maminka.

Kromě Olivera bude se Sanelem vyrůstat i syn Jasmininy sestry Alexandry a dcera Ema další blízké osoby Raziji, se kterou se Jasmina zná odmalička a vnímá ji jako člena rodiny.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy