Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sandra Pospíšilová ukázala těhotenské bříško: Moderátorka už čeká na porod

Sandra se bude vdávat.
Zdroj: Calvin Klein
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Zprávařka CNN Prima NEWS Sandra Pospíšilová se pochlubila svými těhotenskými fotkami jen krátce před očekávaným porodem. Nedávno odešla na mateřskou dovolenou a její termín se kvapem blíží. Sandra je už v 9. měsíci Zatím se ale stále cítí skvěle a těší se na nový přírůstek do rodiny.

Budoucí maminka se nemůže dočkat, až porodí své v pořadí druhé miminko. Ještě před porodem se ale Sandra Pospíšilová rozhodla k rodinnému focení, aby měla hezkou vzpomínku nejen na své těhotenské bříško, ale také na výročí svatby a třetí narozeniny dcery Emilky. "Emilka si focení neskutečně užila. Začalo nám teď doma parádnické období, takže z možnosti mít na sobě princeznovské šaty byla nadšená. A dost tomu pomohl i sladký úplatek," svěřila se Pospíšilová.

Po porodu jí ale nejspíš zůstanou nejen krásné snímky, ale také kila navíc, která neodmyslitelně patří ke každému těhotenství. Sandra dokonce prozradila, kolik zatím přibrala. "Ještě v osmém měsíci jsem si myslela, že určitě přiberu více než s Emilkou. Malý byl totiž špatně otočený a bříško bylo veliké. Když se ale pak konečně natočil hlavičkou dolů, všechno si sedlo, i břicho se srovnalo. Aktuálně mám nahoře asi 17 kilo a cítím se pořád dobře na to, že finále už je za dveřmi," říká Pospíšilová a dodává, že strach z porodu vůbec nemá.

Na ten první s dcerou Emilkou má totiž hezké vzpomínky. "Všichni říkají, že druhý porod je rychlejší, tak to tak určitě bude,“ směje se Pospíšilová, která žije v Brně s manželem Pavlem. Na přípravu ale rozhodně nezanevřela a pečlivě se na den D chystá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy