Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Sandra Pogodová o divoké minulosti: Byla jsem, slušně řečeno, hrozně promiskuitní

Sandra Pogodová o divoké minulosti: Byla jsem, slušně řečeno, hrozně promiskuitní
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
intimita

Herečka, občasná modelka, úspěšná spisovatelka, žena se sexy jizvou na čele a neřízená střela s neuvěřitelnou kadencí mluvy Sandra Pogodová (45) je opravdu všestranné a nezkrotné stvoření. V jejích začátcích jí bylo přezdíváno rusovlasé torpédo a jak sama přiznala, byla promiskuitní. V pořadu Na kafeečko webu Lifee.cz prozradila, že dnes si ale intimnosti užívá mnohem víc.

Sandra Pogodová je velmi živelná žena, která se nestydí za nic, obzvláště ne za své tělo. Proslavila se ve filmu Kamarád do deště II, kde líbala Sagvana Tofiho a jiné ženy žárlily k puknutí. „Točilo se to asi na desetkrát a komparzisti mi to hrozně záviděli. Furt jsem slyšela, jak se mám, že líbám Sagiče,“ řekla Sandra v pořadu Na kafeečko webu Lifee.cz

Pogodová studovala na konzervatoři a více než získávání nových znalostí si užívala poznávání mužů. „Já jsem byla taková hodně, jak se to řekne slušně, promiskuitní,“ přiznala. V dospívání ji trápila jizva na čele po vyoperovaném nádoru, tou se ale při intimnostech nenechala odradit. „Takové věci jsem v té době dělala za tmy. (smích) Teď za světla. Teď je to největší jízda za světla,“ řekla.

Sandra, známá i z rolí, kde se nestyděla odhalit, si dnes intimní radovánky užívá lépe než v mládí. Myslí si, že dvacátnice v posteli za moc nestojí. „Jsem dospělá, užívám si to a nestydím se. Já jsem se styděla, když mi bylo dvacet. Sice jsem měla ráda sex, ale styděla jsem se. Když si porovnám, jaký sex jsem provozovala ve dvaceti a jaký ve čtyřiceti. Pánové, jestli chcete dobrý sex, určitě nechoďte za dvacítkama. Musíte jít za nějakou babou, která už ví, je to daleko zábavnější,“ doporučila herečka.

Alkohol

Herečka přiznává, že u sexu byla v minulosti často opilá a že její dospívání a první roky dospělosti byly velkou divočinou. „Já jsem fakt byla hodně divoká a je dobře, že rodiče u toho nebyli, když jsem dospívala. Doslova a do písmene jsem jela sex, drogy a rock’n’roll. Myslím si ale, že když jsi umělec a je ti dvacet, tak to k tomu patří,“ vysvětlila Sandra.

Zkrotit ji dokázal až život v zahraničí. „Bylo to hodně veselý. V podstatě jsem pařila sedm dní v týdnu a měla úplně obrácený režim. Chodívala jsem spát v šest v sedm ráno a vstávala ve dvě odpoledne. Pak jsem si ale uvědomila, když jsem si nalívala k snídani balantinku, že bych měla trochu přibrzdit. Bylo mi třiadvacet a na tom těle jsem ty čtyři roky brutální kalby fakt cítila. Říkala jsem si, že jestli na tomhle světě ještě chci chvíli pobýt, tak by bylo dobrý sešlápnout brzdu,“ zavzpomínala.

Její přítel byl Američan, a proto se rozhodla odjet právě tam. „Chtěla jsem jet legálně, tak jsem se přihlásila jako au pair. Čekala jsem ale půl roku na vhodnou rodinu, dala jsem si totiž podmínku, že chci do New Yorku do umělecké rodiny. To se podařilo. Byla jsem tam rok, a to jsem se fakt hodně srovnala. V té rodině jsem se starala o tři děti, proto teď děti nemám. Byla to výborná antikoncepce,“ zasmála se Sandra, která je spokojená, že vlastní ratolesti nemá.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy