Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Sandra Parmová se vystavuje na internetu: Ukázala fotku v bikinách

Zdroj: Calvin Klein
+ Dalších 7 fotografií
Krásná moderátorka
Sandra Parmová (33) je televizní hvězda, kterou můžeme sledovat na Primě. Krásná moderátorka uvádí Odpolední zprávy a opravdu je se na co dívat. Obzvlášť pak od té doby, co si nechala plasticky upravit poprsí. Před nedávnem se kráska na sociální síti pochlubila pořádně žhavou fotkou v plavkách.

Moderátorka Sandra Parmová se jednoznačně řadí mezi nejpůvabnější zprávařky u nás. Pohledem na šarmantní blondýnku se můžeme kochat na televizi Prima, kde uvádí Odpolední zprávy.

Sandra se sebou ale nebyla vždy stoprocentně spokojena, a tak se přesně před rokem nechala trochu vylepšit. Podstoupila plastickou operaci ňader a stále si je nemůže vynachválit. A nelze se divit, že je tak spokojená. Vypadala úžasně i bez nového poprsí a nyní to je naprostá bomba.

Málokdo se může Sandře rovnat. Poprsí si nenechala zvětšit na extrémní velikost, ale přesto, nebo možná právě proto, jí to neskutečně sluší. Nová hruď jí tak akorát pasuje k tělu.

Sandra je zkrátka kus a když moderuje zprávy, každý se s nadšením dívá. Krásná moderátorka ráda provokuje na sociálních sítích. Před nedávném publikovala několik fotek, ve kterých propaguje Aqualand Moravia. Ačkoli se jedná o reklamní příspěvek, většinu fanoušků spíše zaujala Sandra samotná. „Moc vám to sluší. Máte okouzlující postavičku, krásné nožičky a dokonalé vlásky. Kočka,“ napsal jeden ze sledujících.

Podívejte se do fotogalerie, jak se Sandra vystavuje na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články