Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sandra Parmová promluvila: Žiju v době kmotrů a mafie!

Zdroj: leco
+ Další fotografie
Máte rádi půvabnou moderátorku Sandru Parmovou? Potkali jsme ji na křtu kalendáře a zeptali se jí na to, jak se má a co právě dělá.

Půvabná moderátorka Sandra Parmová, která poslední týdny díky nové lásce jen září, prozářila i křest kalendáře firmy Leco, v němž se Míša Kuklová a Petr Janda na fotografiích převtělili do italských gangsterů z éry slavného Kmotra. Nabízela se tedy otázka, zda by Sandra chtěla žít právě v této době a v této společnosti.

„Myslím, že v době mafie a kmotrů žiju,“ směje se moderátorka a dodává: „Naštěstí se mě to ale nijak nedotýká. A pokud je to, jako v tomto případě, pro dobrou věc, tak proč ne.“ Na rautu si pak Sandra zobla stylového šunkového občerstvení, které jí evidentně chutnalo. „Nemohla bych být vegetariánkou. Lidi, co se dobrovolně vzdají šunky, masa nebo vajíček, docela obdivuji. Mně by to v jídelníčku chybělo, mám ráda pestrou stravu,“ vysvětlila štíhlounká blondýnka, že její jídelníček není nikterak speciální.

Křest kalendáře společnosti Leco ovšem nemoderovala kvůli svačině. „Ráda podporuji akce, které mne něčím osloví a jsou pro dobrou věc. A stejně tak jsem ráda, když se do pomoci potřebným kromě jednotlivců zapojí i velké firmy, jako třeba právě výrobce šunky Leco, které mají větší možnosti a jdou tak ostatním dobrým příkladem,“ okomentovala Sandra předávání šeků dvěma dětem podporovaným spolkem Dobrý skutek.

Související články

Další články