Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sandra Parmová poprvé ukázala těhotenské bříško! Jak se česká Barbie cítí?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Jedna z nejoblíbenějších moderátorek Sandra Parmová konečně na 100 % potvrdila své těhotenství. Na této fotce se už nic popřít nedá!

Česká Barbie, moderátorka Sandra Parmová (31) své první těhotenství dokázala utajit až do pátého měsíce a není se ani čemu divit… Sandra je stále skoro jako proutek.

Jak už je to u žen běžné, milují nákupy a sexy blondýna Sandra není výjimkou. Z posledních nákupů se pochlubila opravdu milou fotkou, na které svoje bříško už nezapře. Moderátorka FTV Prima zvolila hlavně hodně pohodlné oblečení, a proto bílé tílko bylo jasnou volbou. Sandra svou volbu pak komentovala slovy: „Miminko si žádá pohodlí!“ smála se Sandra. Nicméně jako jedna z mála žen Sandra ještě stále nemusí měnit svůj původní šatník. Momentálně jí postačí volnější tričko a má hotovo.

Sandře se za poslední měsíce zcela změnil život. Se svým partnerem se na romantické dovolené v Thajsku zasnoubila a zanedlouho potom se svěřila s tím, že čeká miminko. Termín porodu vychází na letošní léto. Držíme palce!

Související články

Další články