Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Sandra Nováková ukázala tělo žhavé maminy: Tohle je normálně na zbroják, píší lidé

Sandra Nováková rozdávala úsměvy na všechny strany.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
postava

Sandra Nováková (42) přivedla fanoušky do varu. Na sociálních sítích sdílela žhavé fotografie z okamžiku, kdy se svým partnerem Vojtou vyrazila na rande. Ačkoli je herečka pyšnou maminkou syna Mikuláše, může se chlubit tělem bohyně. "Pane bože, vy jste dokonalá," začali šílet sledující. 

Sandra Nováková vypadá výborně a může se chlubit postavou jako lusk. Na sociálních sítích sdílela fotografii, jak společně s partnerem Vojtou Moravcem a synem Mikulášem vyrazili do ulic. Potvrdila, že úspěšný režisér má doma nesmírnou kočku. Fanoušci herečku zahrnuli nespočtem komplimentů.

"Na rande," napsala k příspěvku, kde vykračuje po ulici i společně s osmiletým potomkem. Sandra zvolila černé minišaty, které dokonale zvýraznily její křivky. Outfit doplnila vyššími botami a stylovou jednoduchou kabelkou. Vlasy pak vyčesala do vysokého culíku, čímž odhalila krásnou šíji. Na odiv dala i své dlouhé štíhlé nohy. Do gala se hodil i Mikuláš, který na večeři vyrazil ve světle modrém obleku.

Doporučené video: Sandra Nováková se rozpovídala o synovi


Sandra nafotila žhavé fotografie pro pánský magazín

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. "Jako ze žurnálu," napsala Týna. "Jste opravdu ta nejvíce krásná žena, co jsem kdy spatřil," polichotil herečce Daniel. "Tak tohle je normálně na zbroják," vtipkuje Denisa. "Vy vypadáte normálně jako z obálky časopisu," vysekl poklonu Karel.


Vojtěch Moravec má doma co obdivovat. Sandra navíc udělala svému partnerovi nedávno radost a nafotila pořádně odvážné snímky pro Playboy. "Manžel si přeje mít doma dívku z Playboye, tak mu ten sen ráda splním. Říkal mi, že mám posledních 14 dnů na to nafotit Playboy. Pak už je to pasé," vtipkovala herečka v rozhovoru pro pánský magazín na účet svého věku, jak jsme již psali.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy