Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sandra Nováková ukázala krásné bydlení: Na zahradě má kouzelnou oázu klidu

Sandra Nováková ukázala krásné bydlení: Na zahradě má kouzelnou oázu klidu
Zdroj: profimedia / se svolením Sandry Novákové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
galerie

Herečka Sandra Nováková (39) nechala nahlédnout do krásného bydlení, které si vybudovali společně s partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem (34). Na své zahradě vytvořili kouzelnou oázu pro relax a pohodové letní večery. 

"Ještě dodělat okap, naolejovat druhou část terasy, postavit novou kuchyň, opravit díry v pergole, aby nám nepršelo na večeře, dosít trávu a můžem udělat mejdan. Naše oáza," uvedla nedávno herečka Sandra Nováková ke snímkům zahrady, kterou si vybudovala společně s partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem.

Perfektní oáza

Na kouzelné zahradě s bazénem nechybí posezení, jak uvnitř altánu se závěsy, ve kterém se skrývá také kuchyně, tak i pod širým nebem. Perfektní dojem oázy navíc doplňují i stromky a rostliny, například i palmy. Pohodovou atmosféru pro letní večery vyzdvihli i příjemným osvětlením, které nikterak nebije do očí.

V galerii se podívejte, jakou krásnou zahradu si Sandra Nováková s manželem Vojtěchem Moravcem vytvořili.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy