Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sandra Nováková slaví 38: Od sestřičky Gábiny z Ordinace po vzornou mámu

Sandra Nováková slaví 38: Od sestřičky Gábiny z Ordinace po vzornou mámu
Zdroj: TV Nova, archiv Sandry Novákové
+ Dalších 11 fotografií
všechno nejlepší
Sandra Nováková (38) slaví narozeniny. Dnes je vzornou maminkou a bude se vdávat, v pubertě ale divočila. Maminka ji dokonce musela vyhodit z bytu. Naštěstí se včas vzpamatovala a do herectví, kterému se věnovala už v útlém věku, se vrhla po hlavě. Podívejte se, jakou prošla proměnou.

Sandra Nováková začínala před kamerou už jako dvanáctiletá. V seriálu Bylo nás pět si zahrála Evičku. U herectví zůstala dodnes.

V pubertě si ale prošla nelehkým obdobím. Záchránila ji dokumentaristka Helena Třeštíková (70) se svým synem Tomášem. "Mami, děkuju ti, že jsi mě tenkrát vyhodila z bytu, a Tomáši, děkuju ti za ten motivující azyl u vás doma. Vlastně děkuju hlavně tvým rodičům, bylo to tenkrát ještě pod jejich střechou," napsala nedávno Nováková na Instagram.

"Byl to pro mě tenkrát dost zásadní týden, který mě nasměroval úplně jinam, než jsem měla namířeno. Myslím, že mě to zachránilo," dodala na vysvětlenou.

Zásadní role

Sandru si všichni pamatují díky roli Gábiny Šímové (později Hanákové) z Ordinace v růžové zahradě. V seriálu hrála dlouhých šest let, než její postava utekla ze zapadlé nemocnice do Německa. K nemocničnímu prostředí přičichla i v Modrém kódu, kde ztvárnila doktorku Sašu Růžičkovou.

Už od roku 2015 je herečka vzornou maminkou syna Mikuláše. Letos v únoru ji navíc jeho tatínek Vojtěch Moravec (32) po sedmiletém vztahu požádal o ruku. Takže zakrátko z ní už bude vdaná paní. Přejeme všechno nejlepší k 38. narozeninám!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy