Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sandra Nováková o jídle: Kdybych si měla vybrat mezi rohlíkem a krevetami, radši si počkám, říká

+ Dalších 9 fotografií

Herečka Sandra Nováková (41) se ztrácí před očima. Na premiéře prvního dílu minisérie Pod hladinou se předvedla ve slušivém modrém kostýmku a redakci eXtra.cz prozradila, jak se udržuje v kondici. Cvičením a zdravou stravou to rozhodně není. 

Herečka Sandra Nováková neměla nikdy nadbytečná kila, přesto to ale vypadá, že se nyní ztrácí před očima, i když si dopřává dobrůtky jako například krevety. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, že miluje dobré jídlo. A ještě raději má ráda uvařené jídlo od svého manžela Vojtěcha Moravce.

Sandra má doma luxus

„Vojta je skvělý kuchař, tak skvělý, že mě nepouští do kuchyně, takže kuchyň obstarává on a já obstarávám všechno ostatní. Já vařím sporadicky, ale spíš ne, protože soupeřit s někým takhle dobrým v kuchyni je opravdu těžký. A on to miluje. Takže já mám zákaz vstupu do kuchyně,“ promluvila Sandra pro eXtra.

Když došlo na téma stravování a udržování kondice, tak herečka odpověděla: „Já miluju jídlo. Vážně, miluju hlavně dobrý jídlo, a to tím stylem, že když mám hlad a nemám příležitost najíst se dobrého jídla, tak nejím, protože kdybych si měla vybrat mezi rohlíkem a třeba čekáním na krevety, tak to si radši počkám na ty krevety.“

Smutná historie

Sandru Novákovou v životě potkalo štěstí i neštěstí. Když se rozešla se svým snoubencem Janem Nejedlým, psal se rok 2013. On šel poté sedět na pět a půl let do vězení za finanční podvody. Velká rána přišla nedávno, kdy vyšlo najevo, že Nejedlý je po smrti. „Že zemřel, o tom vím. Ta informace se ke mně donesla. Dlužil strašně moc peněz. Spousta lidí na něj byla naštvaných. Dozvěděl jsem se to od člověka, kterému dlužil. Má to už být déle, co zemřel,“ uvedl pro eXtra.cz moderátor Petr Vojnar. Nyní je ale Sandra šťastná po boku režiséra Vojtěcha Moravce, se kterým má syna Mikuláše.

Nováková nově zazáří v osmidílné sérii s názvem Pod hladinou, kde si zahraje v milostném trojúhelníku spolu s Matějem Hádkem a Markem Adamczykem. Na seriál se mohou diváci těšit už 4. května na Prima+.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy