Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sandokan se po 45 letech vrací na obrazovky: Piráta si zahraje pohledný Turek Can Yaman

Zdroj: Bavaria Film / archiv Cana Yamana
+ Dalších 6 fotografií
novinka
Remake seriálu Sandokan se blíží. Sandokana si zahraje turecký herec a model Can Yaman. Hlavní roli charismatického piráta před 45 lety ztvárnil Kabir Bedi (75), v nové verzi ale dostane tato postava poněkud žhavější obal.

Pirát Sandokan, syn Maháradži a poslední člen bývalé vládnoucí dynastie, se v roce 1976 v legendárním seriálu postavil kolonizaci a bojoval proti nepřátelům, aby osvobodil zemi od kruté nadvlády. Tehdy se hlavní role zhostil Kabir Bedi, který se tak celosvětově proslavil a podobný úspěch už později nezaznamenal.

Mnohé fanoušky seriálu jistě potěší, že Sandokan se po letech vrací na obrazovky. Bedi si pochopitelně svou roli ve věku 75 let nezopakuje, nicméně dámy z nového obsazení jásají. Jako Sandokan se totiž představí turecký herec a model Can Yaman.

Yaman si zatím během své kariéry nezahrál v žádném filmu, který by se dostal na obrazovky v našich končinách, na kontě už ale má role v úspěšných seriálech. V Česku jsou z nich známé dva – Zasněná láska a Příchuť lásky, v obou jmenovaných byl v hlavních rolích.

Pohled za všechny peníze

Na Cana Yamana se především ženám v televizi kouká velmi dobře, je to skutečně pohledný muž, kterému sluší všechno. Dlouhé vlasy, krátké vlasy, vousy či ne, zkrátka vypadá skvěle za všech okolností. Na nového a žhavějšího Sandokana se podívejte v galerii.

Související články

Další články