Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sandokan Kabir Bedi: Přišel o syna a dnes má skoro o 30 let mladší manželku

Zdroj: Bavaria Film a Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY
Kabir Bedi, který byl lamačem ženských srdcí v 80. letech, slaví pětasedmdesáté narozeniny. Slavný Sandokan se za svůj život čtyřikrát oženil a nyní má po boku o 29 let mladší partnerku. Taky je otcem tří dětí, ovšem jeden z jeho synů kvůli depresím a schizofrenii spáchal sebevraždu.

Kabir Bedi se narodil v Britské Indii, dnešním Pákistánu, později se však s rodinou přestěhoval do Nového Dillí a po dokončení studií pracoval jako rozhlasový a televizní moderátor. Poté zamířil do Bombaje, kde si začal přivydělávat jako reklamní model, a tak se dostal i do povědomí lidí.

Kabir Bedi jako Sandokan

Jeho sny o herectví se začaly plnit díky indickému Bollywoodu Tehdy ještě mladý herec se chytil šance a na filmových plátnech byl k vidění čím dál víc. A tak dostal i hlavní roli ve snímku Sandokan, ve kterém jako pirát bojoval proti kolonizaci a nepřátelům, aby osvobodil svou zemi od kruté nadvlády. Kabir byl ve snímku nepřehlédnutelný, předvedl parádní výkon a film se dočkal i dvou pokračování. Při pohledu na jeho snědé tělo s tmavým plnovousem dámy šílely. Časopis Cosmopolitan jej před čtyřiceti lety vyhlásil dokonce nejžádanějším svobodným mužem roku!

Role Sandokana pro Kabira zůstala nejslavnější, objevil se ale i v dalších známých snímcích, jako jsou Černý korzár, bondovka Chobotnička, seriál Dynastie, Báječní a bohatí či To je vražda, napsala

Kabir Bedi přišel o syna

Slavný bollywoodský herec se za svůj život čtyřikrát oženil. Jeho první ženou byla britská moderátorka Nikki Moolgaoker, po které si zval modelku Protimu, se kterou měl dvě děti – dceru Pooju a syna Siddahartha, jenž ale trpěl schizofrenií a depresemi a ve svých šestadvaceti letech spáchal sebevraždu.

Kabir má ještě jednoho syna Adama, jehož matkou je módní návrhářka Susan Humphres. Bedi, který plynně ovládá tři jazyky, si rovněž zamiloval Itálii, kde je producenty velmi vyhledávaným hercem. Na Apeninském poloostrově dokonce získal velmi významné ocenění a byl mu udělen rytířský řád. V Hollywoodu však k úspěchu nikdy nepřičichl.

Naposledy se na obrazovkách objevil v roce 2018. Momentálně spolupracuje na humanitárních projektech, jako je Care & Share Foundation, a užívá si svého spokojeného života v Bombaji, kde mu dělá společnost jeho krásná a o devětadvacet let mladší manželka Parveen Dusanj, kterou si vzal v roce 2016.

Související články

Další články