Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Sandeva s Prachařem se ve Dvojce na zabití konečně sblíží: Co na to diváci?

Dvojka na zabití: Reakce diváků na sblížení ústřední dvojice
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
Reakce diváků

V sobotu večer byl odvysílán další díl seriálu Dvojka na zabití, v níž hlavní role hrají Sara Sandeva a Jakub Prachař. Tentokrát se hlavní představitelé sblížili a proběhla také první pusa. Co na to diváci? 

Komediální kriminální seriál Dvojka na zabití, který vysílá televize Prima, je založený na jiskření mezi protiklady. Střetává se v něm totiž rozervaný, depresivní a ironický detektiv Martin Rykl (kterého hraje Jakub Prachař, pozn. red.) a slušná, organizovaná a ambiciózní vyšetřovatelka Karolína Světlá (kterou hraje Sara Sandeva, pozn. red.).

Prachař hraje výborně

V dnešním díle se tentokrát prolomily ledy mezi Martinem a Karolínou. Ta totiž málem podlehla jeho šarmu, ale nakonec je vyrušily pracovní záležitosti. „Snad budou spolu,” přeje si jedna z uživatelek. „Ó muj bože,” zareagovala další, když uviděla filmovou pusu mezi hlavními představiteli.

Lidé velmi chválí výkony Jakuba Prachaře, který si roli ironického a depresivního detektiva přímo užívá. „Jakub hraje výborně,” napsal jeden z komentujících. „Jakub i Sára jsou skvělí. Je to úžasný seriál, oddychovka, má to vtip a žádná nudná místa,” myslí si další uživatel.

Související články

Další články