Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sandeva jako žhavá dračice v kostýmku policajtky: Nezapomněla ani na bičík

Sara Sandeva tak, jak jí neznáte.
Zdroj: Se souhlasem Sary Sandevy/Herminapress/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 14 fotografií
Kráska

Sara Sandeva (25) zazářila v novém divadelním představení s názvem Okupace. Partnerka Jakuba Prachaře (39) vyčnívala na pódiu jako diamant mezi obyčejnými kameny. Herečce to moc slušelo. Fotky poskytl web Herminapress.cz.

Sara Sandeva pochází původem z Makedonie. Po svém boku si ji bedlivě hlídá Jakub Prachař, který s mladou herečkou tvoří pár už nějaký ten pátek. A že má doma skutečný poklad.

Sexy policajtka

Na premiéře divadelního představení Okupace se předvedla jako sexy kočka. Dokonce se ukázala i v kostýmku policajtky, které nechyběl ani bičík. Obleček jí moc slušel a krásně nechal vyniknout její hubenou postavu.

Sandeva ale předvedla, že se umí uvést i jako elegantní dáma. Po vzrušujícím kostýmku na sebe oblékla večerní třpytivou róbu, která ji zase ukázala v jiném světle, jak nafotil web Herminapress.cz.

Pár si nedávno užíval na Maledivách, ze kterých Sara přidala hodně odvážných snímků v plavkách na svůj Instagram. "To je nádherná postava," polichotila Saře jedna z fanynek. "Jak to děláte, že vypadáte stále, jako byste měla 15 let?" zeptala se další. A má pravdu. Sandeva opravdu působí mladistvým dojmem. Těžko jí jde hádat 25 let.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy