Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Odvážná zpověď Samuela z Like House 2: Proč jsem si nechal zmenšit prsa

Operativní zákrok mu vrátil ztracené sebevědomí.
Zdroj: Se souhlasem Samuel Samake
+ Další 2 fotografie
gynekomastie

Influencer Samuel Samake (18) je jedním ze soutěžících v reality show Like House 2. Na svých sociálních sítích, kde má statisíce fanoušků, hýří pozitivní energií, pro kterou jej jeho obdivovatelé mají rádi. Za jeho úsměvem se však léta skrývalo velmi nízké sebevědomí a stud kvůli nadměrnému vyvinutí prsních žláz, které si tak nechal operativně odstranit.

"Před nějakou dobou jsem dával fotku ve vířivce, kterou bych asi v životě bez téhle operace nikdy nedal. Odmalička jsem měl sebevědomí tak nízko, že jsem kvůli gynekomastii nenavštívil koupaliště a bazény 10 let jen kvůli tomu, že jsem se styděl," svěřil se o svém nedostatku influencer a účastník reality show Like House 2 Samuel Samake na svých sociálních sítích.

Samuel motivuje ostatní

Kvůli nadměrně vyvinutým prsním žlázám, které mohou nabýt až rozměrů podobných ženskému prsu, tak Samuel podstoupil plastickou operaci, díky které se ve svém těle může cítit opět sebevědomě.

O hormonální nerovnováze, která u mužů způsobuje větší poprsí, se příliš nemluví. Samuel tak svým vlivem a sdíleným příspěvkem podpořil i ostatní muže, kteří se nad tímto nedostatkem trápí. "Proto chci ukázat jednoduchou a finančně přijatelnou cestu každému klukovi, který bude mít s gynekomastií problém," dodal influencer ke snímkům, kde ukázal své tělo před i po operaci.

Související články

Další články