Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Šampioni Tváře všichni spolu: Kdo všechno se vrátil do velkolepé televizní show

Účastníci show Tvoje tvář má známý hlas 2021.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
POVĚDOMÁ TVÁŘ
Soutěž Tvoje tvář má známý hlas se dočkala už osmé série. Bude mít podtitul Šampioni a budou v ní vystupovat účinkující z předchozích let. Ti úspěšnější. Kdo se osmělil a přijal nabídku podruhé vstoupit do stejné řeky?

Modelka Jitka Boho

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se představila ve 4. řadě, kde obsadila druhé místo. Vítězka České Miss 2009 si loni prošla rozvodem se svým manželem Lukášem, se kterým má dceru Rozálii. Po jejím boku se už ale začal objevovat režisér Matěj Liška, do kterého je zamilovaná až po uši

Hana Holišová

Vítězka první řady Hana Holišová se zapsala mezi účinkující, které soutěž nejvíce zviditelnila. Držitelka ceny Thálie tehdy zaujala například památným vystoupením v roli Beyoncé. Po skončení pořadu se rozešla se svým přítelem, zpěvákem Tomášem Smičkou, stále ale hraje v seriálu Ulice Do Tváře se vrací jako jedna z hlavních favoritek.

Berenika Kohoutová

Druhou opravdovou šampionkou v tomto klání šampionů je zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová, která triumfovala ve čtvrté řadě. V rozhovorech po skončení pořadu prozradila, že pro ni byla soutěž psychicky náročná, protože se natáčela v době, kdy se rozváděla se svým manželem Pavlem Čechákem. Loni se jí a jejímu příteli Kryštofu Kubínovi narodila její první dcera Lola, se kterou se devětadvacetiletá umělkyně často chlubí na sociálních sítích

Herečka Iva Pazderková

Herečka, zpěvačka a komička Iva Pazderková získala v první řadě Tváře bramborovou medaili. V poslední době zaujala nejvíce svou fyzickou proměnou, když se pokusila vyhrát soutěž Miss Bikini. Svou vyrýsovanou postavou šokovala nejednoho fanouška Iva Pazderková se umístila na desátém místě a vysloužila si uznání poroty i ostatních účastnic.

Zpěvačka Marta Jandová

Zpěvačka Marta Jandová se během druhé řady tváře umístila na třetím místě. V hlavě vytane především její bizarní proměna v jejího otce Petra Jandu, který si s ní přišel na pódium i zazpívat. Zpěvačka přiznala, že ji poněkud traumatizuje cesta výtahem, který je podstatnou součástí celé Tváře. Ale zároveň říká, že už se lépe vyrovnává s trémou než při své první účasti. Uvidíme, jestli se to nějak projeví.

Hudebník Albert Černý

Frontman kapely Lake Malawi Albert Černý se v sedmé řadě umístil na skvělém druhém místě. Jeho vrcholným číslem byla tehdy Helena Vondráčková. Dokonce i režisér všech řad Pepe Majeský jeho výkony označil za největší překvapení, jaké za celou dobu působení v soutěži zažil. Albert Černý bude patřit k hlavním favoritům osmé řady.

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil

Moderátor a zpěvák Vojta Drahokoupil se v 5. sezóně umístil na šestém místě. V soutěži ztvárnil například Stevieho Wondera a kdoví, jestli toto bude ještě v soutěži znovu možné, což mrzí i Vojtu. Sice chtěl být tento rok v porotě, ale opět na něho vyšlo účinkování. Budeme mu tedy alespoň přát, ať mu nedávají samé ženy

Herec a zpěvák David Gránský

Uznávaný herec a zpěvák David Gránský se ve druhé řadě Tváře umístil na stříbrné pozici. David patří k těm, kteří věří, že osmá řada bude stejně dobrá jako předchozí. Ačkoliv se množí kritika na vyčerpanost formátu, David si stojí neochvějně za svým „Já věřím, že televize ví, co dělá, vzhledem k tomu, že minulou řadu sledoval přes milion diváků. Dejte nám šanci, ještě jsme ani nezačali," vzkázal nevěřícím.

Herec Petr Rychlý

Herec Petr Rychlý patřil mezi největší hvězdy prvního ročníku Tváře. Ačkoliv mezi diváky bylo jeho ztvárnění Honzy Nedvěda nebo Louise Armstronga enormně populární, v soutěži skončil na šestém místě. Protože byla po patnácti letech zrušena Ordinace v růžové zahradě, zbyl moderátorovi dostatek času, aby si zopakoval účinkování v této soutěži. „Přiznám se, že jsem byl velmi mile překvapený, samozřejmě jsem neváhal a nabídku přijal, protože v dnešní době je potřeba lidi trochu pobavit, aby přišli na jiné myšlenky. Zároveň je to práce, kterou mám rád, mám rád, když se lidé smějí,“ říká Petr Rychlý.

Herec a zpěvák Roman Vojtek

Herec a zpěvák Roman Vojtek se ve druhé řadě soutěže umístil na pátém místě. Na konci loňského roku se osmačtyřicetiletý zpěvák stal potřetí otcem, když se mu narodil syn Nathaniel V poslední době se navíc stal příznivcem kvalitního otužování v rybníku Takže jak je vidět, ani během pandemie koronaviru Roman Vojtek nezahálí a stále dělá nové věci.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy