Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Roman Ondráček se ohání miliony, přitom žebrá o peníze na dokončení desky. Za statisíce nabízí večer ve své společnosti

Roman Ondráček vyšel ven.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
+ Dalších 57 fotografií
SBÍRKA

Kontroverzní umělec Roman Ondráček (57), o kterém veřejnost v posledních letech ví jen kvůli tomu, že sem tam s křikem zaútočí na někoho slavnějšího, o sobě před pár dny uraženě tvrdil, že rozhodně není zadlužený a že má naopak milionů, až neví, co s nimi. Přitom nyní začal na dobročinném webu žadonit, aby se mu fanoušci složili na desku. Z požadovaných 400 tisíc dosud ovšem sesbíral jen šedesátinu.

Roman Ondráček: Žadoní o peníze

Z uskupení Těžkej Pokondr známý umělec Roman Ondráček na webu Donio vybírá 400 tisíc na dvě desky s takzvanými Zlatými duety. Zatím ale není moc úspěšný. Sice má ještě 40 dnů do konce sbírky, ale v době uzávěrky článku se mu podařilo nasbírat pouze 7 tisíc korun, takže zhruba šedesátinu požadované částky. Pokud nenasbírá alespoň sto tisíc, což nyní nevypadá, bude mít smůlu, peníze se vrátí „donátorům“.

Je možné, že za absolutní neúspěch sbírky mohou vypsané odměny, které je zvykem nabízet. Roman si s nimi ale nedal žádnou práci.

Až od daru ve výši pět tisíc a výš nabízí Ondráček posléze poslat chystané cédéčko, za nižší cifry si přispěvatelé zlepší karmu. Od tisíce do tří tisícovek ale dostanou starší cédéčko 55 Ty kráso, což opravdu nepůsobí jako silná motivace k příspěvku.

Za pět set korun pak fandové Romana Ondráčka dostanou podpisovou kartičku. Kdo ale vysolí pětadvacet tisíc, dostane exkluzivní šanci zúčastnit se křtu. Kdo dá dvakrát víc, může si s Romanem na křtu dokonce zazpívat. Od osmdesáti tisíc do 400 tisíc pak přispěvatel dostane dárek nad dárky: soukromé vystoupení tohoto velkého umělce. O tom, že by takový obdarovatel získal předchozí odměny včetně nové desky, se už ale pořadatel nezmiňuje.


Utratil přes dva miliony

Od března 2023 jsem za natáčení a licence, autorská práva a distribuci zaplatil celkem dost financí a teď jsem na finančním dně, ale chtěl bych to vše dokončit, a proto vás žádám o finanční podporu a hlavně pomoc. Moc děkuji a strašně si toho vážím, pokud by to šlo?“ píše na sbírkovém webu Ondráček, který přitom ještě před pár dny na svém Facebooku tvrdil, jaký že není milionář.

Tomu ale zase odporoval fakt, že si musel od Michala Davida půjčit padesát tisíc na pohřeb svého bratra. „Nemějte mě za žádného somráka a žebráka, ale chci si splnit sen… K dnešku jsem do toho (do desky) už vložil dva miliony korun 280 tisíc,“ sdělil pak ve videu ze sauny.

Roman Ondráček a jeho dlouhatánský monolog:


Bipolární porucha

Roman Ondráček nedávno na svém Facebooku potvrdil, že má bipolární poruchu, při níž se střídají euforické (manické) a depresivní nálady. Stále ale trvá na tom, že za všechny jeho poslední problémy může manželka Michala Davida, která se podle něj spolčila s bulvárem a rozhodly se ho společně zničit. Prý se jim to ale nepodaří, protože Roman má kámoše u policie, na soudech a podobně.

„Člověk je třeba dva měsíce v depresi, pak dva měsíce v mánii. Všichni říkají, a smutný je, že i moje žena, takže tam je taky velký rozkol… Dokonce si myslím, že paní Marcela a Michal zavolali mojí Nině a přemluvili ji, aby řekla, že jsem psychicky nemocný,“ tvrdí dál Roman Ondráček.

Z jeho problémů bohužel evidentně není jen tak úniku. Na jeho nedávnou eskapádu na křtu Michala Davida se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy