Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Samozvaná hvězda YouTube promluvila: Holky chtějí feťáky, slušní kluci jsou pro smích! Souhlasíte s tímto frajírkem?

Samozvaná hvězda YouTube promluvila: Holky chtějí feťáky, slušní kluci jsou pro smích! Souhlasíte s tímto frajírkem?
Zdroj: youtube.com
Tak se nám v českém rybníčku virálů zrodil zase jeden génius. Říká si Beton Svaly a natáčí videa "na pána". Jeden z jeho výtvorů se stal mnohonásobně sdíleným hitem. Chlapec se rozhodl vysvětlit otázku, proč holky chtějí víc swagery a feťáky než kluky, kteří makaj'. Hluboce a filozoficky shrnul toto ošemetné téma do necelých pěti minut. Pokud vás tento dotaz také trápí, je na čase si pustit video, které změní váš život!

"Holky jsou strašně jednoduchý stvoření," začíná sympaťák, který má příznivce a hejtry rozděleny půl na půl. "Holky jsou líný, mají rády pohodlí a s nějakým úchylem jim bude líp než s nějakým borcem, kterej prostě na sobě dře a snaží se nějak vypadat," je jedno z dalších mouder, které se od mladíka dozvíte.

Chlapec zní dost sebejistě a je přesvědčený o své pravdě a o tom, že dámy prostě o svalovce, kteří chodí do posilovny, zájem nemají. Zajímavý je také fakt, že rozdělení mužské společnosti podle uživatele Beton Svaly je jasné, buď jsou to svalovci, tedy ti dobří, nebo pro změnu feťáci a úchylové, nic mezi tím není.

Baví vás chlapec z Hořovic Lehce přes tři tisíce fanoušků, které má na svém profilu, rozhodně ano. I když některé jeho statusy vypadají, že se jedná spíše o Biancu Johnson v mužském podání. "Můžete mě hejtovat, můžete mi nadávat, můžete mi dokonce i vyhrožovat, ale já si s váma stejně vytřu pdel (nejlepší je, že mě hejtujou jen borci, který maj 50 kg a patku jako kráva, jo a ještě ošklivý kuvy, který maj tvar skříně), doufám, že jste si užili volno," vzkazuje všem, kteří nejsou nadšeni z jeho videa.

Na kterou stranu se přidáte vy? Zrodila se nová YouTube hvězda?

Související články

Další články