Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Samotářský život rafťáka Vojty Kotka: Herec zůstal po rozchodu jako kůl v plotě

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
nezadaný
Ačkoliv je Vojta Kotek (31) mladý, pohledný a slavný, po několika neúspěšných vztazích se rozhodl strávit nějaký ten čas bez partnerky. I přes své velké pracovní vytížení ale na domácnost stačí bez problémů sám.

Vojtu Kotka sice diváci v poslední době na televizních obrazovkách moc nevídají, ale to se brzy změní. Oblíbený herec už dávno není jen hvězdou filmového hitu Snowboarďáci, Rafťáci a pracuje na spoustě projektů, které se v televizi už za čas objeví. Mimo to se věnuje i své kapele, kterou s kamarády z dětství založil jen tak pro zábavu.

Několik neúspěšných vztahů a možná právě i pracovní vytížení stojí za tím, že je Vojta Kotek momentálně bez partnerky. V rozhovoru pro rádio Impuls prozradil, že si bez ženy dokonale sám vystačí. Jako prozatímní samotář si umí sám uvařit, vyprat i poklidit, a to jediné, co mu žena může časem poskytnout navíc, je láska.

Po herci toužila spousta mladých dívek už v době, kdy se jako teenager objevil na obrazovkách. Dnes je z Kotka atraktivní muž a šance k seznámení se může chopit každá žena, které se zalíbil. Otázkou však je, jestli se mu nezalíbil život v jednom a jak dlouho bude chtít být bez partnerky.

Související články

Další články