Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Samota a rozchod s přítelkyní Petrou! František Rajtoral nedokázal vzdorovat obrovské bolesti…

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Zpráva o náhlé smrti fotbalisty Františka Rajtorala (+31) zasáhla nejen fotbalové fanoušky, rodinu, ale i jeho bývalou přítelkyni Petru. A právě rozpad šestiletého vztahu mohl mít největší podíl na tom, že si talentovaný fotbalista sáhl na život.

Samota a dlouhé odloučení od rodiny, kamarádů a rozchod s přítelkyní byly tím, co mohlo Rajtorala psychicky dlouhodobě ničit. Šest let s krásnou Petrou bylo tím, co Rajtoralovi zvedalo sebevědomí a jistě s ní měl mnohem hlubší plány. Pak ale přišla ta nešťastná chvíle, kdy to František Rajtoral nezvládl. A nebyl by první, kdo si kvůli nešťastné lásce sáhl na život.

Na psychice Rajtorala se mohla podepsat skutečnost, že od února byl v Turecku bez kamaráda a spoluhráče Daniela Koláře. Někdejší opora Plzně ztratila v kádru tureckého týmu pevné místo, což vyústilo v to, že se Kolář s klubem dohodl na placeném volnu a individuální přípravě v ČR.

Právě samota a rozchod s přítelkyní si nejspíš vybraly tu nejhorší možnou daň. Rajtoral ztratil maximální oporu a problémy v jeho hlavě se tak staly silnější, že jim nedokázal vzdorovat.

Související články

Další články