Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Samopal ze zlata na zubech? Poznáte, která celebrita nosí takový podivný šperk?

Rihanna už dávno není ta sladká holčička s dlouhými vlásky, roste
z ní pěkná dračice.
+ Další 3 fotografie

Taky jste si mysleli, že zlaté zuby patří už jen do ruských filmů nebo jsou výsadou těch nejhustších rapperů? Dříve frčely diamanty nebo rubíny a začal s tím Mick Hucknall (53), zpěvák britské skupiny Simply Red, který si nechal vsadit do zubu rubín a pak jej vyměnil za jinou ozdobu.

Tento trend po něm převzaly nejen ostatní celebrity, ale i obyčejní lidé a ozdoba na zubech se stala módní záležitostí. Zpěvačka Rihanna (25) ale zašla ještě dál. Nenechala si vrtat zuby, ale pochlubila se novou nasazovací ozdobou – zlatým samopalem.

Zatímco jiným stačí třeba skleněná nebo briliantová rovnátka, jaká nosili třeba Tom Cruise (51) nebo Ewa Farna (19), Rihanna povýšila zubní trendy ještě víc a odteď se všichni zbláznili do zlatých nasazovacích ozdob.

A samozřejmě se toho chytli i prodejci a šperkaři. Takže pokud chcete být trendy, nechce si udělat u zubaře hezký kalašnikov.

Mohlo by vás zajímat

Další články