Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sámerovo cool selfíčko s legendou Lipským! Uhodnete, co mu bard řekl? Dali pak jointa, nebo vzal mistr podivného výrostka holí?

Chudák Lipský už se loučil s portmonkou, nakonec byl rád, že má tu čest
se svým idolem ze SuperStar.
Zdroj: Facebook Sámera Issy

Nejslavnější děčínský SuperStarista a krom Anety jediný stále vydělávající účastník první řady překvapil na Facebooku citlivou fotografií z ulic pražských Vinohrad.

Zatímco jeden by čekal, že Lubomíra Lipského vůbec nezná, pěvec nelenil a pořídil zajímavou momentku, na které se herec tváří, jako by se smiřoval s loupežným přepadením, a lev pražské klubové scény a vyhlášený bojovník proti jakýmkoli výletům za hranice všedních dnů si nejstaršího českého aktivního divadelníka nejen vyfotil, ale taky jej oslovil.

„Věděl, kdo jsem, to mi udělalo fakt radost, řekl jsem mu na oplátku, že je král,“ říká Issa, který Lipského obdivuje od dětství.

„Nejvíc jsou podle mě jeho filmy Šest medvědů s Cibulkou a Ať žijí duchové,“ projevil Sámer vkus a my můžeme jen v jeho zájmu doufat, že tento text nečte Rytmus (38), kterému by se označení král pro někoho jiného než jeho a Krakena moc nelíbilo.

Související články

Další články