Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sámer na lovu Justina Biebera. Víme, kde se kluci chtěli potkat

Sámer odletěl do Kalifornie, kde natáčí novou desku s producentem, který
spolupracuje například s Janet Jackson.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
+ Další fotografie
Vítám vás u mého blogu, který píšu z Ameriky, konkrétně z Los Angeles, kam jsem na několik měsíců odletěl natočit novou desku. Minule jsem vám popsal, jak mě zaskočila cesta, která kromě toho, že byla mnohem více vyčerpávající, než jsem si myslel, přišel jsem také o kufr, který se někde ztratil.

Minulý blog je k přečtení ZDE. V tomhle díle jsem vám slíbil skejtpark, kam chodí Justin Bieber (21) skejtovat. Samotného Justina jsem bohužel nestihl, ale to mě samozřejmě nijak nepřekvapilo, takže jsem se vydal na místo, kde mám všechny celebrity pohromadě a kde mi neutečou, a to přímo do Hollywoodu, kam jsem byl pracovně pozvaný jako VIP host na jeden luxusní večírek.

Každý z vás určitě slyšel o chodníku slávy a ani já jsem si ho nemohl nechat ujít. Chodník zdobí hvězda od Michaela Jacksona (57) až po Sinatru a má ji tady snad úplně každá megastar! Měl jsem i tu čest být hostem jednoho začínajícího zpěváka a světe, div se, spadl jsem nohama na zem a došlo mi, že se mám ještě hodně co učit, což ale vlastně k téhle pracovní cestě prostě patřilo.

Tenhle týden tu máme neuvěřitelný vedra a nedá se nic jiného přes den dělat než jít na pláž, kde na vás z každé strany číhá nějaký pouliční umělec, tanečník či zpěvák. Pláže jsou plné surfařů a surfařek. Prakticky se člověk ale nesmí vzdálit od břehu více než 10 metrů, protože pak nastupuje pobřežní hlídka. Byl jsem bohužel svědkem toho, jak mladá holčina podcenila varování…

Můj kamarád, který je Američan, ale žije u nás v ČR, mi, než jsem odjel do USA, řekl: Sámere, ano, Amerika je místo, kde se lidem může vše splnit, ale také vše stát… A až teď jsem si uvědomil, co tím vlastně myslel. Nechci končit smutně, takže vám sdělím, co mě čeká příští týden. Konečně se dostávám do centra dění a mám před sebou pár skvělých vystoupení, než odjedu do studia za svým producentem, abych dodělal novou desku, která mi vyjde sice až v příštím roce, ale už brzy se můžete těšit na zajímavosti z natáčení klipu a připravované hudební tvorby.

Příště vám také povím nějaké pikantnosti, které by se asi nikdo nikdy neměl dozvědět, ale od toho jsme eXtra!

Související články

Další články