Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sámer Issa ve formě: Blond vlasy zahalil kšiltovkou a vyrazil se starší Pavlou (43) do společnosti

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
LÁSKA
Už to vypadalo, že jejich krize je předzvěstí definitivního odloučení. Jenže před pár týdny láska ale opět ukázala, že si cestu tahle dvojka k sobě umí najít... Sámer Issa (34) společně se svou půvabnou Pavlou (43) k sobě po vleklé krizi našli cestu a opět se radují z toho, že mohou pokračovat ve svých plánech - těmi jsou miminko a svatba. Teď si dokonce vyrazili do společnosti, konkrétně na zpěvákovo vystoupení.

Sámer konečně našel ženu, která ho zkrotila. „Pavla je úžasná, vyhovujeme si ve všech oblastech. Je pravda, že jsme měli krizi, ale šlo o pár týdnů. Prostě jsme byli pořád spolu a zevšedněli si,“ řekl eXtra.cz Sámer, který si s Pavlou stihl užít i sněhovou nadílku na horách. Tam řádili jako zamilovaní puberťáci. „Bylo to boží. Vyříkali jsme si některé věci a začínáme od znova. Jsem zamilovaný, Pavla taky. Užíváme si to,“ pokračoval nadšeně Sámer, že se oba z krize poučili.

Ve společnosti je jim dobře

Sámer je ve svém znovuzrozeném vztahu šťastný. Dal to najevo snímky ze společnosti. „Byli jsme na narozeninové akci fotografa Jakuba Ludvíka v Divadle Hybernia, kde jsem měl vystoupení. Hrozně jsme si to užili,“ prozradil eXtra.cz nadšený Sámer.

Nechyběla pochopitelně jeho partnerka Pavla. „Užili jsme si to hodně,“ pokračoval finalista první řady SuperStar, který se nedávno netajil tím, že s partnerkou pomýšlí na rodinu. „Po zkušenostech to necháváme náhodě. Uvidíme, třeba se zadaří, třeba ne,“ dodal zpěvák, kterého nedávno jeho Pavla obarvila na blond. A jak jim to slušelo? Na to se podívejte do galerie.

Související články

Další články