Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sámer Issa slaví 35: Někdejší SuperStar má plány s Lucií Vondráčkovou i se svým vztahem

Sámer Issa slaví 35: Někdejší SuperStar má plány s Lucií Vondráčkovou i se svým vztahem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 33 fotografií
výročí
Sámer Issa má rozhodně bohatý život a nikdy se nenudí. Poznal, jak chutná sláva, a zažil i situace, kdy byl na dně. Pořád věří, že ho čeká velká budoucnost a slibuje čtvrtou desku, o které říká, že to bude rozhodně bomba. Sámer nám také přiznal, že letos bude slavit narozeniny v komornějším duchu.

Oslava narozenin Sámera Issy To je každý rok událost, na kterou se těší novináři i celebritky. Letos se ale žádná alkoholová jízda konat nebude. Sámer je zaneprázdněný a má prý zcela jiné starosti, než dělat večírek.

"Letos budu dělat jen malou oslavičku pro nejbližší lidi. Možná pozvu pár novinářů, ale ještě nevím. Mám toho teď opravdu moc, tak šly narozeniny stranou," uvedl muž, který v roce 2004 zazářil v SuperStar. To byl moment, kdy se kolem něj začaly točit ženy. Z těch nejznámějších můžeme jmenovat Šárku Vaňkovou nebo Agátu Hanychovou (35).

Sámer Issa by chtěl potomka

"Jo, to byly dobré časy. Teď jsem se ale hodně zklidnil. Nebo spíše je jasné, že mě hodně uklidnila moje partnerka Pavlína," směje se Sámer, který se netají tím, že by časem chtěl i potomka.

"Teď mám ale myšlenky hlavně na to, že se chci naplno vrátit. Makám na tom, aby se mi povedl comeback. Vydařil se nám super duet s Luckou Vondráčkovou a budeme natáčet klip. A mohu všem slíbit, že hudebně toho do konce roku chystám mnohem více. Na ten duet jsem hodně pyšný a připravuji svou čtvrtou desku. Fanoušci se trochu načekali, ale tohle bude stát za to," má jasno muž, který do svých 6 let žil v Sýrii.

"Stárnu a když slavíte 35, tak je to jiné, než když je vám 20. Novináři se mě teď třeba ptají, čeho se nejvíce bojím. Já dlouho říkal, že strach nemám. Ale dneska už vím, že se třeba právě toho stáří bojím. Člověk si to už připouští," říká kontroverzní zpěvák.

Související články

Další články