Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sámer Issa promluvil o rodině: Miminko chce s výrazně starší partnerkou

Zdroj: archiv
+ Dalších 31 fotografií
Hvězda SuperStar
Je zamilovaný až po uši a chce miminko. Zpěvák Sámer Issa (33) po dlouhých letech milostných avantýr našel ženu, na kterou roky čekal. Nejenže si s ní rozumí nejenom lidsky, ale i v intimní oblasti. Redakci eXtra.cz se pochlubil kráskou, která ho dostala na kolena. Jmenuje se Pavlína Kohoutová (42) a je o devět let starší. Issa bez rozpaků říká, že přišel čas na miminko.

Sámer konečně našel ženu, která ho dělá šťastným a povzbuzuje ho v jeho rozhodnutích a práci. Navíc ženu, se kterou by se chtěl usadit a mít dítě.

"S Pavlou budeme příští měsíc rok, kdy jsem ji potkal na svých narozeninách. A za tu dobu upřímně není den, kdybychom nebyli spolu v kontaktu... Je to první ženská, co mě hází do latě, ani nemám pocit, že by mě nějak omezovala, ba naopak, díky ní chci být lepším člověkem a konečně si před ní nemusím na nic hrát. Takže když se zamyslím, je to první ženská, se kterou si umím představit rodinu, tedy miminko," řekl eXtra.cz Sámer, že Pavla ho díky svým zkušenostem naplňuje a dokázala ho zkrotit. Doby, kdy byl Sámer králem všech večírků, tak pominuly...

"Podporuje mě v mé kariéře a sama mi řekla, že nejdřív cíle a pak rodina. Takže teď připravujeme společně moji narozeninovou akci, která bude opravdu speciální, a dodělal jsem desku v češtině. Vztah s ní mi trošku naboural plány, kdy jsem byl rozhodnutý vycestovat do Ameriky a kde jsem dostal pracovní nabídku v hudebním průmyslu. Mám před sebou spoustu možností, ale vím rozhodně to, že je nechci prožít bez ní," dodal Sámer o své partnerce, která dokázala nemožné - změnit Sámerovo myšlení. A za to jí patří rozhodně palec nahoru.

Co jste možná o Sámerovi Issovi nevěděli:

*Dětství prožil v Damašku v Sýrii, od 6 let žije v Česku.

*V roce 2004 se účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá Superstar, kde se umístil na 3. místě.

*V roce 2008 získal v televizní anketě TýTý druhé místo za Karlem Gottem.

Související články

Další články