Zpěvák Sámer Issa (32) oslavil narozeniny na lodi na pražské Náplavce. Tento rok to ale pojal opravdu jako dospělý kluk a vzdal se všech neřestí z minulosti, i když spousta hostů řádila jako o život a někteří se ráno po oslavě museli za své chování pořádně stydět!

Otec Lea Beránka , Leo Beránek st. (54), si vyrobil pěknou ostudu a lidé kolem jen nechápavě kroutili očima. Hrubě nadával mladším holkám, a to jen proto, že s ním odmítly flirtovat a chtěly jít domů. Beránek starší vyhrožoval, že jim ukáže své nádobíčko, ale nezdálo se, že by se na to nějaká dvacítka zrovna třásla nedočkavostí.

Objevila se i pařmenka Monika Štiková. Kdybyste čekali, že ji doprovázel manžel nebo dcery, jste na omylu. Užívala si s kamarády. S mladšími kamarády. Není divu, že u Štiků se chystá rozvod.

Sámer promluvil o tom, jak vidí svoji budoucnost a co vlastně momentálně dělá. Rozhodl se rázně změnit svůj dosavadní styl života. Už delší dobu nesáhl po návykových látkách, alkoholu či cigaretách. Místo toho se věnuje sportu a hlavně HUDBĚ! Sám uznal, že by byl hlupák, kdyby zahodil talent, kterým disponuje.

Také se už nějakou dobu věnuje charitě a pracuje na své nové tvorbě. Jak se nechal slyšet, chce to dělat jinak, lépe a hlavně se chystá nás překvapit. Držíme mu v redakci palce a přejeme ještě jednou všechno nejlepší.