Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sámer Issa mizí na turné a nám ukázal, co bude předvádět: Do Dubaje jede vystupovat na playback s lepším karaoke

Sámer Issa se včera loučil s noční Prahou a odletěl do Dubaje
předvádět nacvičené scénky zahraničních hitů.
Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

Měla to být party, kam se podle Facebooku nahlásilo minimálně 400 lidí, velká oslava zpěvu a úspěchu Sámera Issy, který spolu s tanečnicemi a houslistou odjíždí do Dubaje na velkolepé vystupování po luxusních klubech.

Včera nám proto v jednom pražském baru představil svoje číslo, což se skládalo z playbackových písní Rihanny a Justina Biebera a hry na housle. Hra na housle v tomto případě znamenala, že DJ pustil skladbu Destiny od Vanessy Mae a mladý houslista Hejč předstíral, že to hraje. Trapas ale je, že jeho skladba byla úplně stejná, jako ta z cédéčka.

Protože když děláte něco naživo, nikdy se vám nepovede to udělat dvakrát stejně. A to ani houslistům.

Sámerovi ke cti budiž, že aspoň něco jel na half-playback, a jeho mladá hnědovlasá chráněnka se snažila ukázat, že taky umí zpívat. Zbytek byla přehlídka ze školní besídky. Tohle přesně vidíte před Vánoci u deváťáků, když opouštějí ústav a jdou na střední.

Nesynchronní tanečky dvou holek z rytmiky, imitace Michaela Jacksona a předstírané houslové vystoupení. Sámera a jeho partu čeká Dubaj. Ale není to tak, že se jedná o koncertní vystoupení, on jede dělat lepší karaoke.

Snad to bude boháčům stačit, když si mohou objednat tu Rihannu živou.

Související články

Další články