Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sámer Issa mění kurz: Promluvil o svém vztahu s Lucií Vondráčkovou

Sámer Issa: Promluvil o vztahu s Lucií Vondráčkovou
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Sámer Issa (36) je účastník první řady československé Superstar z roku 2004, ve které skončil na třetím místě. Od té doby se věnuje své kariéře zpěváka, ale stále se v hudbě hledal. Nyní má jasno. “Chci dělat hudbu pro lidi, do teď jsem hudbu dělal pro sebe,” prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Rozpovídal se i o svém návratu do Superstar po sedmnácti letech.

Sámer Issa se v roce 2004 umístil v Superstar na třetím místě. Od té doby se věnuje své hudební kariéře, ale také uvedl: “Přemýšlel jsem nad tím, že odejdu a odstěhuju se do zahraničí. Ale nejde to, není to v tom, že bych nedokázal dělat něco jiného. Ale hudba mě naplňuje a baví. Pořád je to takové, že ještě mohu něco dokázat,” narážel v rozhovoru pro eXtra.cz na své proslulé večírky, kvůli kterým téměř zazdil svou kariéru. 

“Přece jenom několik let trvalo, než jsem začal produkovat hudbu. Tvořil jsem, ale neměl jsem jistotu, že je to dobrý.Nyní má ale jasno. “Chci dělat hudbu pro lidi, do teď jsem to dělal pro sebe.”

Hudební návrat

Za necelých 14 dní vyjde jeho nový song a za měsíc pak další. Pro eXtra.cz prozradil, že s texty mu pomáhá maminka Lucie Vondráčkové. Se samotnou Luckou jsou dobří kamarádi. Možná právě ona ho nakopla k jeho návratu. “Lucka je super, je to dříč. Má neuvěřitelnou energii,” chválil Lucii.

Před nedávnem se Sámer po mnoha letech opět objevil v Superstar, a to téměř v celé původní sestavě. Na pódiu si bývalí účastníci zazpívali společnou skladbu. Chyběla jen vítězka ročníku, Aneta Langerová. “Bylo to velmi dojemné, všichni v backstage brečeli. Máme na Facebooku skupinu, kde si pravidelně píšeme,” prozradil Sámer. Možná právě i opětovná účast v Superstar ho motivovala k tvorbě nových věcí a jinému pohledu.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy