Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Sámer Issa (35) je opět zamilovaný: Postarší Pavlu (43) vyměnil za o 20 let mladší šelmu

Sámer Issa si našel novou lásku.
Zdroj: Se souhlasem S. Issy / A. J. Šulcová / Koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Zpěvák Sámer Issa (35) nedávno oznámil, že se rozešel se svou o devět let starší partnerkou Pavlou (43). Příliš dlouho se ale z rozchodu vzpamatovávat nemusel. Za Pavlu si našel jako nástupkyni naprostý opak, tentokrát se zakoukal do o 13 let mladší uhrančivé černovlásky Anny Julie Šulcové (22).

Zpěvák ze SuperStar Sámer Issa se loni rozešel se svou o devět let starší partnerkou Pavlou. Údajně se ale nerozešli ve zlém a zůstávají stále přáteli.

Po rozchodu se Sámer vrhl nejen do práce, ale také pořádně zamakal na svém těle. "Další den, co jsem si doma zacvičil. A znáte to, když má člověk cvičit doma, moc tomu nedá, ale pokud je to jediná možnost, jak sebe i tělo držet v kondici, pomalu si začne člověk zvykat," oznámil nedávno na svém Instagramu, kde ukázal i své vymakané břišní svalstvo.

Sámer má nyní možná ještě větší motivaci na svém těle pracovat, a to nejen kvůli zdraví, ale zejména z toho důvodu, že mu do života vstoupila nová partnerka, a to mladičká Anna Julie Šulcová, která je naprostý opak Pavly. Po půvabné, o děvět let starší blondýnce se zpěvák zakoukal do o 13 let mladší černovlásky Aničky Julie Šulcové, kterou zakomponoval i do svého nového klipu "Nedýchám". "Jak už to bývá v opravdovém světě, všechny konce nejsou šťastné, i když bychom si to přáli.. příběh, který uvidíte, je inspirován opravdovou dvojicí," napsal k emotivnímu úryvku z klipu, kde se objímá se svou vyvolenou.

V galerii se podívejte, jakou šelmu si Sámer tentokrát našel.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy