Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sámer Issa (35) a jeho starší přítelkyně Pavla (43): Jak to mají v posteli?

Sámer Issa (35) a jeho starší přítelkyně Pavla (43): Jak to mají v posteli?
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 26 fotografií
sex a láska
Finalista první řady SuperStar Sámer Issa (35) se ve společnosti pohybuje se starší partnerkou Pavlou (43). Zajímalo nás, co je tahle paní zač. A tak jsme jí položili několik otázek. Jak to má se Sámerem v posteli? Je to asi dost divoké.

Sámer Issa o sobě často mluví jako o divokém rebelovi, kterého současná partnerka zklidnila. Jeden čas dokonce uvažovali o miminku. Pak se Pavla nechala slyšet, že vlastně mají oba čas.

"Pavla je opravdová žena a pokud jde o milostné momenty, tak jsem nepoznal větší hříšnici. Myslím, že je ďábel v lidském těle. V posteli je prostě královna," uvedl Sámer Issa v minulosti pro web eXtra.cz. A tak nás zajímalo, jak to má ráda Pavla.

Mám ráda všechny polohy

"Co je to za kvíz? Vy se mě ptáte na oblíbenou sexuální pozici. Všechny jsou oblíbené," sdělila nám Pavla. "Vím, že tady jsme na nějaké cestě. A na té cestě potkáme mnoho lidí, kteří s námi chvíli jdou, ale je jasný, že ty cesty se dříve či později rozejdou, protože pak už chceme třeba každý jinam za svým snem. Ale vždy budu vděčná za všechny, s kým jsme mohla chvíli jít," doplnila sexy Pavla.

A kdyby prý neměla v posteli Sámera Issu, asi by usilovala o Brada Pitta. Ta holka si umí vybírat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy