Palm Springs je asi 2 hodiny od Hollywoodu a nestačil jsem se divit, co vše se dá v poušti postavit. Samozřejmě je toto místo spíše jen pro vyvolené, tedy ty, kteří nemají hluboko do kapsy. Jedna noc vás vyjde v malém pokoji skoro na 350 dolarů! Ale stojí to za to.

Já jsem do Palm Springs dorazil v noci, takže jsem zprvu skoro nic neviděl, ale ráno, když jsem se probudil a vyšel jsem na balkon, nestačil jsem se divit! Nádhera všude, kam se podíváte. Překrásné hory a krásná, ač suchá příroda. Moje cesta směřovala k přírodním vodopádům přes náročný výšlap, kterému se tu říká hiking. Člověk musí být obezřetný a dívat se, kam všude šlape. Na každém kroku jsou velké cedule – Pozor, hadi (chřestýši), což vás drží v nepřetržitém pozoru.

Výlet jsem přežil ve zdraví a ten pocit, když se dostanete k vysněnému cíli, je nezapomenutelný…

Když bude mít někdo z vás možnost se sem vypravit, vřele doporučuji! Balzám na duši a k tomu máte i přírodní fitko. Jeden výlet vyšel asi na 10 dolarů, takže i co se peněženky týče, asi nejlevnější zážitek v Palm Springs, který si může dovolit opravdu každý. V příštím díle probereme jídelníček Američanů a věřte mi, máte se na co těšit.