Nebohá Eva Feuereislová čelí spiknutí novinářů a celé ho vede falzifikátor Pavel Novotný, který koordinuje tajnou operaci, která má za cíl Evu zdiskreditovat.

Asi tak nějak by se dalo shrnout to, co nebohá, věčně nezvaná legenda pražských parties a slavomanka Eva Feuereislová vykřikuje do médií.

Když jsme dnes ráno otiskli Eviny sprosťárny, kterými na Facebooku pošpinila dobré jméno charitativní organizace Šťastná hvězda, bylo nám jasné, že během pár hodin se ozve buď sama šílená Eva, nebo někdo z její sekty a vše označí za podvod tak jako posledně, kdy dokonce obvinili našeho šéfredaktora z tvorby falešných www stránek escortního servisu.

A taky, že jo. Vše je prý podvod, charita je z Evy nadšená, vše je fotomontáž atd. včetně toho, že se to samozřejmě bude řešit právní cestou, což je klasická Evina hláška, která bohužel jaksi zatím nebyla nikdy následována žalobou, což je věčná škoda.

Tentokrát ale možná bude! Šéfka nadace Alena Skovajsová si totiž nemůže vzpomenout, zda mail, který je v příloze, psala, nebo ne. Písemně v něm potvrzuje jedné stěžovatelce, že „s Evou ukončili spolupráci“, eXtra z něj také citovalo!

V jednom má však paní ředitelka jasno, rodiče dětí jsou naštvaní na eXtra a jeho šéfredaktora, přece jen, uveřejnit jejich fotografie v bulváru je zločin, zatímco na facebookovém profilu bulvárního koštěte Evy, kde takto nadává do „smradlavých k**d“ čtenářkám, jsou jejich fotografie, které jinak nadace volně šíří na internetu, v pořádku.

V příloze máte každopádně mail z nadace jedné ze stěžovatelek, kde je to všechno černé na bílém, a moc se nám nechce věřit, že by ředitelka nadace Skovajsová v mailu lhala, i když možné to je, vzhledem k jejím přímým vazbám na manažerku Feuereislové, usvědčenou zlodějku paruk a manažerku Evy Patricii Kossevovou.

Buď jak buď, je dobré vědět, že dobré jméno nadace Šťastná hvězda poškozuje eXtra.cz a autor článku poukazováním na chování jejich emisarky Evy F., a nikoli sprostá a vyhrožující pseudohvězda a v návaznosti na ni šéfka nadace, která v elektronické poště věší na nos bulíky lidem, kteří na sprosťárny Evy těsně vedle nemocných dětí poukazují.