Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Samantha má největší pusu na světě: Dříve se za ni styděla, dnes je její obživou

Zdroj: profimedia
rekord

Influencerka Samantha Ramsdell (31) se stala podle Guinessovy knihy rekordů ženou s největší pusou na světě. Svá ústa dokáže rozevřít na 6,5 centimetru, do pusy si s lehkostí nacpe třeba i celé jablko nebo tři koblihy. Dříve se za svou ojedinělost styděla, dnes je i její prací. 

Žena s největší pusou Samantha Ramsdell už od počátku, kdy se začala vnímat v zrcadle, věděla, že má abnormálně velkou pusu, za což se dříve styděla a dokonce byla kvůli své ojedinělosti i šikanovaná.

V jednom z rozhovorů se svěřila, že až díky TikToku, kde má 1,7 milionů sledujících, zjistila, že může být její pusa velkou předností. Právě i díky sociálním sítí je nyní držiitelkou rekordu.

"Je to na mě jedna z nejlepší věcí," prozradila s tím, že by měli všichni slavit a být pyšní na to, co je jedinečné. "Je to moje super schopnost, věc, která mě dělá jedinečnou," uvedla podle deníku CNN s tím, že by jednoho dne ráda vytvořila i svou vlastní show.

Na svých sociálních sítích se také svěřila, co je na její puse to nejlepší. "Nejlepší je perfektní ukousnutí si porce sendvičů," uvedla na svých sociálních sítích, které pravidelně zásobuje záznamy, kde pojídá, zejména jde o obkládané bagety. sendviče, koblihy a podobně.


Související články

Další články