Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Sám se už neobleče… Manželka Zdeňka Srstky (83) promluvila o těžkých dnech

+ Dalších 20 fotografií
Stáří
Herec a moderátor pořadu Chcete mě? Zdeněk Srstka (83) bojuje se stářím. Je to složité pro něj i pro jeho rodinu. O tom, jak na tom oblíbený herec je, promluvila jeho manželka Alena (67).

Moderátor Zdeněk Srstka bojuje se všemi neduhy, které stáří přináší. Velkou oporou pro něj je manželka Alena, která je sama po operaci páteře. S péčí o Srstku pomáhá také vnuk Petr. Syn i vnuk se přestěhovali do Klánovic, aby byli stárnoucímu pánovi k ruce.

„Zdeněk nám občas padá. Já ho sama nezvednu, mám vážné zdravotní problémy. On se sám už nezvedne,“ uvedla paní Alena pro deník Aha!.

Po jednom pádu dokonce zůstal ležet na zahradě. Zrovna mrzlo. Naštěstí ho paní Alena našla a pomohla mu. Srstka má navíc bolesti v zádech, trápí ho páteř. K tomu se přidávají chmury, chybí mu moderování pořadu Chcete mě. „Jsem špatnej už. Rozhovory už dávat nechci,“ uvedl Zdeněk před časem.

Mohlo by vás zajímat

Další články