Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sám proti všem! Pokerový fenomén Vojtěch Růžička sahá v Las Vegas po životní výhře! Získá téměř 200 milionů?

Dostane se až na vrchol.
Zdroj: Facebook.com
Hráč pokeru Vojtěch Růžička (30) v Las Vegas bojuje o životní úspěch. Dostal se mezi 5 nejlepších hráčů 47. ročníku Světové série v pokeru (WSOP). Už nyní má zaručenou odměnu ve výši minimálně milion dolarů (asi 24,7 milionů korun), chce ale mnohem více.

Vojtěch Růžička se v americkém Las Vegas dostal do pětičlenného finále. U stolu s ním usedne čtveřice Američanů. S nimi si to rozdá v úterý brzy ráno. Závěrečný duel se pak uskuteční ve středu ráno.

Růžička jako finalista má už nyní v kapse milion dolarů. Vítěz turnaje ale bere osm milionů dolarů (což je 197,6 milionů korun), poražený finalista získá 4,66 milionů dolarů.

Liberecký rodák Růžička je teprve druhým Čechem v historii slavného finále WSOP. Do finále prestižního turnaje se zatím dokázal dostat jen Martin Staszko. Ten nakonec ve finále podlehl Němci Piu Heinzovi a z finále si za druhé místo odnesl v přepočtu 98 milionů korun.

Během noční hry se Růžička postupně probojoval až na přední příčku, kterou ale nakonec ztratil. Jako první dnes skončil Qui Nguyen, který má velký náskok před druhým Cliffem Josephym. Za ním se zatím drží Růžička.

Související články

Další články