Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Macaulay Culkin vstal z mrtvých: Ukázal přítelkyni, naducané tváře a pohřbil minulost

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Herec Macaulay Culkin (39) vyrazil s přítelkyní Brendou Song (31) na fotbalové utkání v Los Angeles. Po delší době se tak herec, známý především z filmu Sám doma, ukázal na veřejnosti. Culkin neměl v posledních letech velké štěstí na lásku, ale nyní to vypadá, že by to mohlo konečně vyjít. Navíc herec vypadá velmi dobře. Evidentně svoje temné období, ve kterém hrál hlavní roli alkohol a drogy, hodil definitivně za hlavu.

Macaulay Culkin se proslavil hlavně ve filmech Sám doma a Sám doma 2, díky čemuž byl považován za nejúspěšnějšího dětského herce vůbec. Bohužel Culkin je přesně ten typ herce, ze kterého by si vycházející hvězdy neměly brát příklad.

Oba dva filmy mu zajistily raketový vzestup a mladý herec se dostal mezi nejvyšší hereckou smetánku. Každý chtěl mít fotku s roztomilým malým klukem, kterého zbožňují davy. V roce 2002 se zamiloval do Mily Kunis a vše se zdálo být zalité sluncem.

Jenomže po devíti letech přišel dost bouřlivý rozchod, který herec nerozdýchal. Culkin začal brát drogy, pít ve velké míře alkohol a skončil na úplném dně. Jako herec se znova neuchytil a už nebyl pro režiséry zárukou toho veselého a bezproblémové­ho kluka.

Nepomohla mu sláva ve filmech, vlivní přátelé ani to, že je kmotr dětí Michaela Jacksona. Nyní ve svých 39 letech to konečně vypadá, že dostal rozum a napravil se. Velkou roli přitom hraje jeho současná přítelkyně herečka Brenda Song.

Nedávno byli spolu přichyceni na fotbalovém utkání v Los Angeles. Oba dva vypadali spokojeně a herec předvedl naducané tváře, což svědčí o tom, že patrně dal sbohem drogám, alkoholu a své temné minulosti. Tak snad se mu bude už jen dařit.

Související články

Další články