Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sam Dolce hodnotí hvězdné roušky: Smyslná Boho, dokonalá Vanda Janda a kolotočář Agáta

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
módní policie
V této těžké době bylo primární si nějaké roušky vůbec zajistit, abychom dokázali ochránit sebe a ostatní lidi. Postupně s trvajícími nařízeními mnoho lidí, mezi nimi i ti veřejně známí, přizpůsobilo roušku svému outfitu, stylu a image. Z roušek, které mají primárně chránit, se stal nový módní doplněk. Otázkou je, zda se tento trend udrží po vymýcení koronaviru a lidé si zvyknou, že mohou chránit sebe i okolí pomocí roušky i před běžnou chřipkou a jinými nemocemi. Módní stylista hvězd Sam Dolce si posvítil na celebrity, které nosí roušky. Kdo z nich to vychytal na jedničku?
  • Jitka Boho

Krásná zpěvačka Jitka Boho nemá vždy šťastnou ruku při výběru outfitů a také ne zrovna často své modely vhodně vyladí. V tomto případě to ale neplatí. Rudě červený odstín Jitce velmi sluší.

Červená barva symbolizuje sílu, energii, touhu a jistě dodává nositelce optimismus v tomto nekomfortním výjimečném stavu. Zpěvačka sladila odstín roušky se svými šaty a doufám, že takto příjemně přitažlivou Jitku neuvidíme jen na fotkách z karantény na jejich sociálních sítích.

  • Vanda Janda

Mladá návrhářka Vanda Janda ani v roušce s nápisem: Mám Korunu Nie Corunu, nepopírá to, kým skutečně je. Stylovou princeznou fashion scény, které nechybí smysl pro humor.

Její celkové outfity i v době omezeného pohybu nepostrádají ani vtip a v žádném případě styl jí vlastní. Byla mezi prvními spolu s jejím kamarádem a také módním návrhářem Borisem Králem, kteří vytvořili první skutečně kreativní roušky.

  • Taťána Makarenko

Na stylu vždy perfektně upravené Taťány Makarenko (30), okouzlující ředitelce a majitelce organizace Miss Czech Republic, se ani v době, kdy tráví tento výjimečný stav singl bez svého expřítele, smutek nepodepsal.

Své roušky, které nosí od značky Kristianna, přizpůsobuje svým aktivitám a celkovému stylingu. Taťána miluje stylingy ve stylu „all black“, ale je si vědoma toho, že jí sluší i odstíny béžové, které korespondují s jejím tónem pleti a barvou vlasů. Mezi její oblíbené barvy patří i červená, kterou často najdeme v jejím šatníku.

Lidé s oblíbenou červenou barvou stejně jako Taťána Makarenko jsou srdeční, vášniví a se smyslem pro detail.

  • Agáta Prachařová

Věřím, že fotografka a bývalá modelka Agáta Prachařová (34) má mnoho kvalit, mezi ně ovšem nepatří umění se obléknout, protože je evidentní, že postrádá vkus. Což pravidelně dokazovala na téměř každé akci, kde se objevila.

Chápu, že v době omezeného pohybu není nikde žádný předepsaný dresscode a člověk si sám přizpůsobuje šatník dle svých potřeb, ale tento víc než pouťový styl mi skutečně není blízký. Kotníkové boty neladí k otrhané jeansové sukni a troufám si říct, že bohužel vlastně nic neladí s ničím.

Dokonce ani dohromady to nefunguje, skoro to odpoutává pozornost od její roušky ve stylu beduínů ze starobylého města Petra. Punc luxusu nápis Gucci nezajistil, naopak tuto nevkusnou kombinaci pomyslně korunoval. Aspoň že Agátina manikúra evidentně neutrpěla uzavřením těchto služeb v omezeném režimu.

Související články

Další články