Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Salma Hayek září v novém filmovém trháku Milovník po přechodu! Máme se na co těšit!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Mexická kráska Salma Hayek hraje v nové letní komedii Milovník po přechodu, která jde právě do kin a která je určená především ženám. Hraje zde sestru přestárlého gigola, který se k ní nastěhuje a začne učit jejího malého syna, jak svádět ženy. Kdo by nechtěl takového strýčka? Hlavní otázka ovšem je, kdo by chtěl takového bratra.

Hlavním hrdinou oddychové komedie Milenec po přechodu je gigolo, jehož snem už od dětsví bylo nikdy nepracovat a klofnout postarší bohatou dámu. To se mu povedlo, ale teď je na ulici a musí své umění svůdníka oprášit. A to nebude lehké, zvlášť když se nastěhuje k sestře s malým synem. Zestárlého playboye hraje Eugenio Derbez, s nímž se Salma Hayek zná od malička a s nímž mají dokonce stejné datum narození.

V centru Prahy vzbudili rozruch mladíci v křiklavě žlutých plavkách, kteří do kin přivezli tuto letní komedii. V Chorvatsku by je pravděpodobně neminula pokuta, v Praze se milovníci, kteří jsou v těch nejlepších letech, beze strachu fotili s dámami a nechávali si dokonce sahat na zadek.

Právě takové plavky má hlavní postava filmu, gigolo, který se pokouší svádět ženy u městských bazénů. Jako mladý je velmi úspěšný a nechává se vyživovat, v pokročilejším věku se ale ocitá na ulici, musí se nastěhovat k sestře a dokonce je nucen si sehnat práci. To ale není nic pro něj, a tak se pokusí své umění svůdce oprášit, stejně jako své legendární žluté plavky a vyráží znovu na lov. Na obzoru je totiž bohatá vdova.

Gigolovi, který má to nejlepší za sebou, to ale moc nejde a komedie Milovník po přechodu tak pobaví hlavně ženy.

Související články

Další články