Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Salma Hayek ukázala čtrnáctiletou dceru: Vyrostla do krásy a je z ní celá maminka

Valentina Paloma Pinault: Dcera Salmy Hayek vyrostla do krásy
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Děti slavných

Salma Hayek (55) konečně veřejnosti odhalila svou dlouho skrytou dceru Valentinu (14). Ta s ní byla na červeném koberci naposledy ještě jako malá. Když se tedy po boku slavné maminky ukázala na světové premiéře filmu Eternals, všem padla brada. Vyrostla z ní velká kráska!

Po dlouhé době opět mezi lidmi

Po dlouhé době vyvedla Salma Hayek do společnosti dceru Valentinu, s tou se na červeném koberci ukázala naposledy, když byla Val ještě maličká. A právě protože Valentina Paloma Pinault po boku slavné maminky do společnosti zrovna moc často nechodí, všem přítomným spadla brada. Dcera herečky totiž vyrostla do neskutečné krásy.

Valentině je čtrnáct let a jejím otcem je francouzský podnikatel François-Henri Pinault. Podobu podělila ale hlavně po známé mamince. "Je to šok zahrát si po padesátce akční hrdinku z Marvelu," svěřila se Salma Hayek během světové premiéry, na které se potkala i s další účinkující ve snímku, Angelinou Jolie.

Padesátiletá superhrdinka? A proč ne!

Salma na premiéře nezapomněla odhalit ani svůj nadupaný hrudník, který vecpala do nádherné večerní z dílny Gucci. To její dcera Valentina oblékla daleko střízlivější outfit a na červený koberec dorazila v puntíkatých minišatech od Yves Saint Laurent.

Salma ztvární ve snímku moudrou duchovní vůdkyni Ajak. Angelina Jolie (46) si v něm zase zahraje divokou bojovnici Thenu. Nesmrtelní hrdinové musí v Eternals vystoupit ze stínů, aby porazili nejstaršího nepřítele lidstva, tzv. Devianty.

Související články

Další články