Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Salma Hayek (54) postla narozeninové foto v plavkách: Předvedla dokonalé křivky

Salma Hayek (54) postla narozeninové foto v plavkách: Předvedla dokonalé křivky
Zdroj: archiv Salma Hayek
+ Dalších 6 fotografií
Krásná Salma
Herečka Salma Hayek byla vždy pořádně žhavá. Že bude ale totální kost i po padesátce, málokdo předpokládal. Salma dnes oslavila 54. narozeniny a nutnou podotknout, že na svůj věk vypadá mimořádně skvěle. Takovéhle křivky jí může závidět leckterá žena.

Mexická kráska Salma Hayek dnes oslavila 54. narozeniny. Oblíbené herečce byste tento věk ale těžko tipovali. Už den před svými narozeninami fanouškům předvedla novou fotku v plavkách, kde vypadá naprosto skvěle.

Salma Hayek je kus

"Hádejte, komu bude zítra 54? Mimochodem, tohle je aktuální fotka," napsala Salma k fotce v plavkách. Pod příspěvkem se okamžitě strhla lavina komentářů plných chvály. Na svůj narozeninový den Salma přidala další fotku.

Tentokrát se pochlubila snímkem ve žlutých šatičkách, kde se fanoušci mohou pokochat hlubokým výstřihem. Salma je zkrátka pořádný kus ženský. Takovouhle postavičku s perfektními křivkami může Salmě Hayek závidět mnoho žen. Skoro se dá říci, že je dokonalá. Salma totiž nepotřebuje ani špetku makeupu k tomu, aby vás odzbrojila svojí krásou. Nevěříte? Tak se přesvědčte ve fotogalerii!

Protože měla vnadná herečka narozeniny, pod fotkou se krom chvály objevila i řada narozeninových přání. Ke gratulacím se přidal také novopečený tatínek Orlando Bloom nebo Kate Hudson.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy