Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sáhne si ještě někdy? Kopřivová vystavuje ŽHAVÉ TĚLÍČKO, Jarda zmizel

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 78 fotografií
galerie
Veronika Kopřivová (28) zase zlobí! Na Instagramu bývalé striptérky a nynější podnikatelky je to samá fotka z dovolené, ale její Jaromír Jágr (47) nikde. Vypadá to, že si opět jela užívat "sladkého života", jak sama říká, a hokejistu nechala doma v Kladně.

Během posledních měsíců to s Jaromírem Jágrem a Veronikou Kopřivovou bylo jako na houpačce. V jednu chvíli se dokonce spekulovalo o definitivním rozchodu, šuškanda se ale naštěstí ukázala jako mylná.

Jenže fanoušci se teď začínají bát, že by zase mohlo být všechno jinak. Podnikatelka Veronika, která přeprodává a nově i šije oblečení, pláchla z Česka do Itálie. Na Instagramu vystavuje své žhavé křivky v bikinách, ale Jarda opět na žádné z fotek není.

„Sladký život,“ libovala si Kopřivová u jedné z nich. Ale proč tam není Jágr? Nechtěl snad jet? Nechtěla ho Veronika vzít? To jsou otázky, které příznivce slavného párečku nejvíc tíží. Tak doufejme, že ani tentokrát nejde o nic vážného a láska mezi Jardou a Veronikou jenom kvete.

Související články

Další články